K čemu je urgent, kde nejsou lékaři?, ptá se bývalý manažer nemocnice v důchodu. Chybu vidí jako totální selhání systému
Když jsme před několika dny publikovali strašlivou zkušenost bývalého vysokého manažera Fakultní nemocnice Olomouc Vladimíra Bílka z urgentního…


