Přejít k obsahu
Hanácké novinkyHanácké novinky
  • Aktuálně
  • Zprávy
  • Kultura
  • Společnost
  • Publicistika
  • Video
  • Podnikání
  • Aktuálně
  • Zprávy
  • Kultura
  • Společnost
  • Publicistika
  • Video
  • Podnikání

Štítek: urgent

K čemu je urgent, kde nejsou lékaři?, ptá se bývalý manažer nemocnice v důchodu. Chybu vidí jako totální selhání systému

Dnes 12:31

Když jsme před několika dny publikovali strašlivou zkušenost bývalého vysokého manažera Fakultní nemocnice Olomouc Vladimíra Bílka z urgentního příjmu, kterého s krutými bolestmi zas nechali sloužící lékaři čekat šest hodin na chodbě, následovala celá řada reakcí. Převažovaly v ní ty, které potvrzovaly neúměrné čekací doby při akutních stavech na urgentním příjmu a nedostatek odborných lékařů. Pan Bílek byl mezitím propuštěn a poskytl nám rozhovor, v němž pojmenovává systémové chyby, které přineslo samotné zřízení urgentů ve větších nemocnicích. Vidí je jako zcela nefunkční a ohrožující pacienty.

Témata

Olomouc Kroměříž armáda Prostějov Ukrajina povodně přerov volby 2022 Šternberk policie jeseníky Sigma Olomouc hc olomouc univerzita palackého telegraph
  • Kontakt
  • GDPR
  • Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů

© Hanácké novinky 2026