Miss OK opět hledá krásné středoškolačky z celého Česka! Jubilejní desátý ročník se ponese v duchu Pulp Fiction

Po několikaměsíční pauze opět startuje celorepubliková soutěž Miss OK. Přihlásit se mohou dívky ze středních škol. Letos se mohou účastnice těšit na tématiku Pulp Fiction. Castingy začínají na začátku příštího roku.

Po úspěšném devátém ročníku je opět příprava na Miss OK v plném proudu. Soutěž je určená pro středoškolské dívky všech rozměrů, typů a tvarů. Zkratka OK totiž znamená opravdovou krásu. V hodnocení se nehledí primárně na vzhled účastnic, ale na jejich talent, povahu a charisma.

Miss OK nabízí mladým kráskám zkušenosti ve světě modelingu a dodává jim už dlouhá léta sebevědomí. Setkávají se se specialisty v oblasti multimédií, PR a marketingu, ale také s návrháři, choreografy, vizážisty a dalšími osobnostmi z odvětví módy a krásy.

Téma Pulp Fiction: Historky z podsvětí

Nebude chybět ani přítomnost osobností ze světa showbyznysu. Moderátorkou pro letošní ročník bude totiž opět Eva Decastelo, která už v minulosti dokázala galavečery Miss OK značně vyzdvihnout. “Těším se, až se zase vrátím do olomouckého Sklubu. Soutěžící i diváci mě vždy nabijí skvělou energií,” poznamenala k soutěži Decastelo.“ Pulp Fiction je zároveň můj velmi oblíbený film,” úsměvně dodala.

Pro letošek ředitel soutěže Roman Štěpánek zvolil téma Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Estetika devadesátek, retro amerických bister a nespoutaného tance skvěle doplní atmosféru galavečera, kde se rozhodne o vítězce jubilejního ročníku.

Kromě absolutní výherkyně se vyhlašují i kategorie 1. a 2. Vicemiss, Miss Face a Miss Internet. Ve hře jsou hodnotné ceny, a ještě hodnotnější zkušenosti. „Je úžasné, že pro letošek můžeme oslavit jubileum. Za Miss OK stojí spousta práce, která je každým rokem víc a víc vidět,“ říká ředitel soutěže Štěpánek.

„Skloubení gangsterského filmu a soutěže krásy není na první pohled úplně konvenční. Myslím si ale, že je v Pulp Fiction spousta námětů, ze kterých se dá čerpat. Film má jednoznačně nedocenitelnou retro atmosféru, která soutěž obohatí,“ dodal Štěpánek k tématu desáté Miss OK.

Do Miss OK 2024 se mohou dívky přihlásit už nyní na webu soutěže. Jednotlivé castingy se chystají na začátek roku 2024. Více podrobností o soutěži se dozvíte na adrese https://missok.cz/.

Monika Janků