Den rodin v ZOO Olomouc

Datum konání

19. února 2024    
10:00 - 16:00

Místo

ZOO Olomouc
Darwinova 29, Olomouc
Milé rodinky,
máme pro vás skvělou zprávu. Chystání na již tradiční Den rodin v Zoo Olomouc je v plném proudu. Víme místo, ale i termín. Do kalendáře si můžete zapsat, že v neděli 19. května zamíříte s Rodinnými pasy do Zoo Olomouc.
Těšit se můžete opět na zábavní program na pódiu, komentovaná krmení, soutěže, hry, malování na obličej a mnohé další.
Všechny děti s Rodinným pasem mají v neděli vstup do ZOO ZDARMA. Rodiče mohou uplatnit 10% slevu na Rodinný pas. Držitelé Rodinných pasů půjdou navíc za zvýhodněnou cenu do Lanáčku. Pokud nejste držiteli Rodinných pasů, registrujte se zdarma na www.rodinnepasy.cz. Návštěvníci Svatého Kopečku mohou zavítat i na prohlídky Baziliky Minore Navštívení Panny Marie a Svatokopeckého muzea.
Pro příjezd do Zoo Olomouc doporučujeme využít dopravní prostředky MHD. Vaše auto by mohlo mít potíže s parkováním, tak jej raději nechejte doma.
Sledujte tuto událost, ať víte, jaký program vás v neděli čeká.
Děkujeme Olomouckému kraji za dlouhodobou podporu akce a Zoo Olomouc za poskytnutí unikátních prostor k jejímu konání. Velké díky patří i panu Mgr. Ivu Slavotínkovi, 1. náměstkovi hejtmana Olomouckého kraje, který nad akcí i letos převzal záštitu. No a v neposlední řadě děkujeme zejména vám, rodinám, které akci navštěvují a umožňují tak její další pokračování.
Těšíme se na vás i letos!