Šperkařský festival a rukodělné trhy

Datum konání

10. února 2024    
9:00 - 17:00

Místo

Výstaviště Kroměříž
K Výstavišti 8, Kroměříž
ŠPERKAŘSKÝ FESTIVAL A RUKODĚLNÉ TRHY
10. -11. 2. 2024
VÝSTAVIŠTĚ KROMĚŘÍŽ
www.hobbyvystaviste.cz
Návštěvníci se mohou těšit na úžasnou prodejní výstavu šperků, kovové a skleněné bižuterie, zirkonia, drahých kamenů a minerálů, která je plná radosti a inspirace.
Milovníci kreativní tvorby budou mít možnost vidět mistrovství v akci a pozorovat vznik krásných a originálních děl.
Pro děti i dospělé budou připraveny tvořivé dílničky, jako je výroba šperků a mandal, kreslení, ukázky ubrouskových technik, malování na obličej a mnoho dalšího. Každý si zde najde něco, co mu přinese radost a zábavu.
Na rozloze více než 4000 m² se návštěvníci mohou těšit na bohatý výběr handmade výrobků od předních českých firem. Budou zde například překrásné svíčky, keramické výrobky, originální drátované zboží, dřevěné a papírové výrobky, textilní a dřevěné hračky, pletené a háčkované výrobky, lepené vitráže, originální oblečení pro děti i dospělé a mnoho dalšího. Výstava nabídne skutečně širokou škálu produktů pro každého.
Aby návštěvníci mohli i sami tvořit a rozvíjet svou kreativitu, budou mít možnost zakoupit z širokého sortimentu materiálů, jako je bavlněná příze, korálky a komponenty, galanterie, umělecké štětce a fixy, floristické materiály a další. Každý si tak bude moci vybrat to, co potřebuje pro své vlastní tvůrčí projekty.