Hvězdná Toyota Roadshow

Datum konání

20. října 2023    
Celý den

Místo

Toyota Shworoom Pavlovická
Pavlovická 4, Olomouc, 77900

Všechny čtyři druhy alternativních pohonů od japonské automobilky Toyota si mohli vyzkoušet návštěvníci na olomoucké zastávce nové roadshow. Nejnovější hybridní Toyota C-HR se zde představila v české premiéře. Plug-in hybridní technologii demonstroval zbrusu nový model Prius, za elektromobily se představila Toyota bZ4X a nechyběl ani vodíkový elektromobil Toyota Mirai.

Během roadshow se návštěvníci dozvěděli podrobné informace o jednotlivých pohonech a technologiích. Stejně jako vloni jim prodejci a vyškolený personál ukázali i dotykové informační tabule detailně vysvětlující jednotlivé technologie.

K letošní novince Toyotě C-HR byla připravena i speciální zóna, kde si návštěvníci prohlédli varianty kol a barev v rámci jednotlivých výbav a model převodovky. V soutěžním koutku si zazávodili s vybranými modely Toyota ve hře Gran Turismo na PlayStation a mohli vyhrát dárky od Toyota Gazoo Racing za nejrychlejší čas ve vybraném závodě.

Pátá generace hybridního pohonu k vyzkoušení

S výjimkou nové generace Toyoty C-HR byly všechny modely k dispozici nejen k prohlédnutí, ale i k testovacím jízdám, spolu se všemi ostatními vozy v aktuální nabídce značky. Pátou generaci hybridního pohonu si tak zájemci mohli vyzkoušet v modelech Corolla a Corolla Cross.

„Pro Toyotu je to právě zákazník, kdo rozhoduje o tom, v čem bude jezdit a který druh pohonu je právě pro něj ten nejlepší. V neposlední řadě jde také o skvělou příležitost, jak odprezentovat naše nejnovější modely a technologické novinky,“ říká Michal Velička, manažer Toyota ČR.

Do začátku prosince tato „Hvězdná Toyota roadshow” navštíví 21 měst v ČR. Jde už o druhý ročník podzimní roadshow Toyoty, loni ji navštívily tisíce lidí po celé České republice.

Veškeré informace o roadshow včetně dat jednotlivých zastávek najdete zde https://www.toyota.cz/roadshow.

Navštivte náš showroom Toyota a prohlédněte si exkluzivně novou  Toyotu C-HR s hybridním pohonem 5. generace. A nejen to!
Těšit se můžete na další modely vybavené elektrifikovanými pohony Toyota. Nový Prius vás okouzlí svým nenapodobitelným designem a plug-in hybridním pohonem. Mirai představuje revoluční technologii vodíkového elektromobilu, zatímco Toyota bZ4X je moderním SUV s bateriovým elektrickým pohonem. Čeká na vás fascinující svět inovativních technologií.